آراد برندینگ
خانه / شیشه / شیشه‌ خم چگونه ساخته می‌شوند؟

شیشه‌ خم چگونه ساخته می‌شوند؟

شیشه خم زمانی که گرم و گداخته هستند خم می‌شوند. البته اگر این شیشه‌ها برای استفاده‌های مشخصی تولید می‌شوند، می‌توان به آن‌ها شکل‌های خاصی هم دادحتی گاهی می‌توان ضخامت وزن آن‌ها را کاهش داد.

شیشه‌های خم شده می‌توانند کارهای معماران و طراحان داخلی را به صورت راحت‌تر و زیبایی انجام دهند.

primage21395726102149

نصب شیشه‌ خم کمی مشکل بوده و در صورتی که ضخامت بالایی داشته باشد، وزن آن هم نسبت به سایر شیشه‌ها بیشتر می‌شودزمانی که به شیشه‌ها انحنا و شکل داده می‌شود،

آن‌ها این قابلیت را پیدا می‌کنند تا زیبایی بیشتری به نمای ساختمان‌ها و دکوراسیون فضاهای داخلی بدهند.

نصب شیشه خم

 

 

مزایای استفاده از شیشه خم

۱.زیبایی
شیشه‌خم می‌توانند یک نمونه زیبایی خاص را به شما هدیه دهند. این شیشه‌ها یک خاصیت تطبیق پذیری و انعطاف پذیری در خود دارندکه باعث می‌شود

تا این شیشه‌ها بتوانند در هر نقطه‌ای از منازل و محل کار و در هر شکل و نوعی از دکوراسیون‌ها استفاده شوند و سطح بی سابقه‌ای از خلاقیت را برای شما به ارمغان بیاورند.

 

۲.مقاومت و دوام
پنل‌های شیشه‌ای خم شده مقاومت بسیار بیشتری نسبت به شیشه‌های معمولی دارند. به دلیل این که حمل و نصب شیشه‌های خم نسبت به شیشه‌های تخت بسیار سخت‌تر و چالش برانگیز بوده پس این نیاز به وجود می‌آیدتا این شیشه‌ها ایمن‌تر تولید شوند. شیشه‌های خم برای ایمن شدن به صورت شیشه سکوریت ساخته می‌شوند. در صورت مقاوم بودن شیشه‌ها، آن‌ها دیرتر به مشکل بر می‌خورند و در نتیجه باعث می‌شوندتا کم‌تر به تعمیر احتیاج پیدا کنید و به هزینه‌های زیادی بر نخورید.

همچنین شیشه‌های خم را می‌توان با روشی به نام خنک‌سازی هم مقاوم‌تر کرد.

۳.شفافیت
این نوع شیشه هر چقدر هم که با شیشه‌های ساده و معمولی تفاوت داشته باشند، اما باز هم با آن‌ها یک شباهت بزرگ دارند؛ شیشه‌های منحنی نیز درست مانند شیشه‌های دیگر شفافیت دارند.ماهیت شفاف این شیشه‌های خم به طراحان این امکان را می‌دهد تا آن‌ها بتوانند با جریان نور بازی کنند و جلوه‌های بسیار جالبی را به وجود بیاورند و حتی میزان نور طبیعی که از داخل می‌تابد را به حداکثر برساند.

نور طبیعی می‌تواند در داخل ساختمان فضای مطبوع‌تری را ایجاد کند

شیشه خم

مطلب پیشنهادی

شیشه خود تمیز شونده

شیشه خود تمیز شونده شیشه خود تمیز شونده نوع خاصی از شیشه با سطح است …

آراد برندینگ
باز کردن چت
سلام✋چطور میتونم کمکتون کنم؟